V lese plném zvuků

V lese plném zvuků https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/399393/bmid_v-lese-plnem-zvuku-LbL-399393.jpg 4 21 6

Nocí prozářené světlem měsíce letí světluška a snaží se najít něco, vedle čehož si nebude připadat tak bezvýznamná. Mezi stromy a lesními zvířaty se naučí hodnotu malých věcí. Přečtěte si světluščin kouzelný příběh a naslouchejte deseti kouzelným zvukům přírody, které vás v tomto vyprávění plném magie doprovodí.

Příroda, zvířata Pro děti a mládež Pro nejmenší
Vydáno: , Drobek

Dans la forêt - Récits Sonores , 2018

misssicccka
19.01.2022 4 z 5

Krasny napad, krasne ilustrace.
Sestiletou zaujalo, dvouleta miluje.

JessieEx
11.10.2021 4 z 5

Hezká, milá knížka.
Zvuky pěkně dokreslují atmosféru.
Textu není příliš mnoho, přečtete za pár minut před spaním :)

Lucienne05
31.07.2020 3 z 5

Na knížce se mi líbí její ilustrace. Vypadá moc hezky, ale na můj vkus je tam mála rozmanitost zvuků - dost často vodní prvky. Syna to moc nebaví. Hvězdy dolů dávám hlavně proto, že mě osobně se to špatně mačká, syn to často nezmáčkne vůbec, což mi kazí celkový dojem z knihy. Ale je opravdu krásná, takže úplně nelituji, že jí máme doma.

Petass
27.02.2020 4 z 5

Zvukovým knihám se odjakživa vyhýbám hlavně proto, že jsou pořád dokola... jak dělá pes, jak kráva... Tohle je něco jiného. Zvuky dotváří atmosféru textu a ilustrací. Text je kraťoučký a točí se kolem tématu, co je malé, co je velké... stránka o vodopádu mi nepřijde úplně povedená, ale to je možná překladem? Máme ji z knihovny, ale nejradši bychom si ji nechali. Čteme ji večer jako "bonus" po normální dlouhé pohádce a líbí se i šestileté. Hvězda dolů jen proto, že by text mohl být promyšlenější, aby kniha dosáhla dokonalosti. Doporučuji!

buccaneerka
09.08.2019 5 z 5

Krátký příběh, ale s pěknými ilustracemi a velmi dobře zvolenými zvuky, které úžasně dokreslují čtený text.
Oceňuji i zvýrazněná slova, která nejen pojmenovávají to, co uslyšíte, ale taky říkají, kdy zvuk zapnout, abyste stihli dočíst text současně se skončením zvuku.

anetka.repova
21.04.2019 4 z 5

V lese plném zvuků je krásná zvuková knížka pro děti. Překrásný příběh, který je doplněn zvuky, které ladí s textem. Celý příběh je dotvořen krásnými ilustracemi.

Doporučuju.